• Čeština
  • Deutsch

3D návrhy koupelen a kuchyní

Koupelny inspirace – Moderní žluto-šedá koupelna

Doba, kdy jste při návrhu koupelny nebo kuchyně mohli použít jen tužku a kostičkovaný papír, je naštěstí dávno pryč. Zpracujeme Vám grafický návrh na míru. Reálně uvidíte rozložení zařizovacích předmětů a obklady do koupelny či kuchyně. Dopředu se tak rozhodnete, zda je koupelna nebo kuchyň dost světlá, prostorná, funkční nebo praktická. Podmínky vytvoření 3d grafického návrhu naleznete zde.

3D návrh koupelny

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nechte si u nás vytvořit grafický návrh! Malá koupelna do paneláku, koupelna se sprchovým koutem, koupelna pro invalidy… Variabilita dlaždiček, skříněk, van, sprchových koutů a barevných provedení Vás ohromí.

Projděte se svou koupelnou ve virtuální realitě

Nově Vám umožníme projít se Vaší koupelnou ve virtuální realitě. V rámci grafického návrhu má zákazník možnost prohlédnout si svou koupelnu ve 3D brýlích.

Tuto službu poskytujeme ZDARMA ke grafickému návrhu koupelny v délce 20 minut, další konzultace je možná za příplatek 200 Kč / hod.

Na návrhy kuchyní prohlídku pomocí virtuální reality vytvořit nejde.

virtuální realita 3d návrh kuchyní a koupelen

3D návrh kuchyně

Inspirujte se, jak může vypadat Vaše nová kuchyně. Kuchyně na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete kuchyni do tvaru L nebo U? Jaké vestavěné spotřebiče byste rádi v kuchyni měli? A jaké skříňky? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám kuchyni navrhneme.

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »