• Čeština
  • Deutsch

3D návrhy koupelen a kuchyní

Koupelny inspirace – Moderní žluto-šedá koupelna

Doba, kdy jste při návrhu koupelny nebo kuchyně mohli použít jen tužku a kostičkovaný papír, je naštěstí dávno pryč. Zpracujeme Vám grafický návrh na míru. Reálně uvidíte rozložení zařizovacích předmětů a obklady do koupelny či kuchyně. Dopředu se tak rozhodnete, zda je koupelna nebo kuchyň dost světlá, prostorná, funkční nebo praktická. Podmínky vytvoření 3d grafického návrhu naleznete zde.

3D návrh koupelny

Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nechte si u nás vytvořit grafický návrh! Malá koupelna do paneláku, koupelna se sprchovým koutem, koupelna pro invalidy… Variabilita dlaždiček, skříněk, van, sprchových koutů a barevných provedení Vás ohromí.

3D grafický návrh
koupelny ZDARMA

Nechte si od nás vytvořit grafický návrh Vaší koupelny. Koupelny na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete malou panelákovou koupelnu nebo máte v rodinném domě velký prostor? Koupáte se rádi ve vaně nebo dáváte přednost sprchovému koutu? A co sedátko? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám koupelnu navrhneme.

Při nákupu sortimentu a vybavení do Vaší nové koupelny v ceně nad 30 tisíc Kč Vám grafický návrh v 3D vytvoříme zcela zdarma. Tuto možnost nabízíme našim zákazníkům již mnoho let, vyzkoušejte ji také!

grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Projděte se svou koupelnou
ve virtuální realitě

V rámci grafického návrhu má zákazník možnost prohlédnout si svou koupelnu ve virtuální realitě pomocí 3D brýlí.

Tuto službu poskytujeme ZDARMA ke grafickému návrhu koupelny v délce 20 minut, další konzultace je možná za příplatek 200 Kč / hod.

prohlídka koupelny ve virtuální realitě pomocí 3D brýlí

3D návrh kuchyně

Inspirujte se, jak může vypadat Vaše nová kuchyně. Kuchyně na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete kuchyni do tvaru L nebo U? Jaké vestavěné spotřebiče byste rádi v kuchyni měli? A jaké skříňky? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám kuchyni navrhneme.

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »