• Čeština
  • Deutsch

Vinyl

Prodáváme vinylové podlahy v rolích (více známé jako lino) a vinylové podlahy v lamelách. Podlahy Most

Zapomeňte na podlahy, které se Vám při chůzi lepily na nohy a vypadaly jako vše, jen ne jako pěkná podlaha. V poslední době přišly na náš trh vinylové podlahy dostupné pro širokou veřejnost. Donedávna jste je znali jen z luxusních prostor a zahraničních pořadů o bydlení. Dnes jsou však na trhu kvalitní vinylové podlahy, které jsou finančně dostupné a zároveň velmi kvalitní.

PVC podlahy jsou podlahové krytiny vyrobené ze syntetických materiálů – polyvinylchloridu. PVC podlahy jsou hojně používané pro svoji lehkou údržbu, univerzálnost, kvalitu a nepřebernou škálu dekoru (imitace plovoucích podlah, korků a dlažeb). Lze je aplikovat v bytech, rodinných domech, školách, nemocnicích, ale i v komerční výstavbě a objektech lehkého průmyslu. Vinyl je teplejší než plovoucí podlaha či dlažba, může být položen na podlahové topení, je odolný proti vlhkosti a hlavně je ideální na údržbu, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

Vinyl si můžete domů pořídit ve třech variantách:

Navštivte naše studio – výstavka vinylu

Pokud chcete na vlastní oči vidět vinylovou podlahu, o které v rámci rekonstrukce bytu či domu uvažujete, máme pro Vás dobrou zprávu. Navštivte naše interiérové studio v Mostě, připravili jsme pro Vás novou výstavku vinylových podlah. Máme zde vinyly v metráži, v kliku, i v lamelách. Vybrat si můžete ze široké škály povrchových úprav (3D dekor dřeva, imitace dlažby) a z mnoha barevných variací. Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete, těšíme se na Vás. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vinylových podlah, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních vinylů, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst MostLitvínovChomutovBílinaKadaňKlášterec nad OhříLounyTepliceŽatec a Jirkov.

Vinylové podlahy v rolích jsou cenově dostupnější a prodávají se v různých šířích, tak jak to známe např. u koberců. Mají různé designy – imitace dřeva, kamene, betonu nebo dlažby. Mohou mít zespodu nalepený filc pro lepší tepelné vlastnosti. Vinylovou podlahu v roli si zvládne šikovnější zákazník položit sám.

Pokládku vinylové podlahy v lamelách je již potřeba svěřit odborné firmě. Ta podklad nejdřív dokonale vyrovná, napenetruje a pak lepí jednu lamelu vedle druhé. Na závěr se vše ještě zaválcuje speciálním válcem. Lamely mají své výhody, pokud se vám podlaha poškodí uprostřed místnosti, stačí vyříznout jeden dílec a nahradit novým. Toto řešení podlahy je nákladnější, ale je kvalitnější a výsledek stoj za to. Vinyl má mnoho výhod. Podlahy mají 3D efekt, jsou plastické a velmi příjemné na bosou nohu, pocitově se téměř nerozeznají od skutečného dřeva.

Z blogu

Jak správně vybrat vinylovou podlahu?

Právě rekonstruujete rodinný dům nebo byt? Nebo se teprve na rekonstrukci chystáte? Pak se Vám budou určitě hodit informace z našeho článku na blogu, v němž Vám nastíníme hlavní výhody vinylových podlah, jednotlivé typy a možnosti, které při jejich použití u sebe doma máte. Věříme, že i díky těmto informacím si vyberete správnou podlahovou krytinu.

Přečíst článek Jak správně vybrat vinylovou podlahu

Hrubá stavba. A co dál? Tipy k dokončení domu nebo k jeho rekonstrukci.

Máte štěstí. Právě se vám splnil sen – rozhodli jste se pro koupi rodinného domu. Je to začátek nové éry vašeho života. Sepsali jsme pro vás pár rad, jak do tohoto nového období vykročit správnou nohou:

Přečíst celý článek Hrubá stavba. A co dál? Tipy k dokončení domu nebo k jeho rekonstrukci.

Rekonstrukce bytového jádra bez bourání nebo s bouráním?

Pokud bydlíte v panelovém domě, dříve či později bude potřeba rekonstrukce koupelny. Předtím je však dobré si promyslet, jak dlouho chcete v bytě žít, a také kolik peněz chcete do rekonstrukce investovat.

Přečíst celý článek Rekonstrukce bytového jádra bez bourání nebo s bouráním?

Video

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »