• Čeština
  • Deutsch

Vinyl

Prodáváme vinylové podlahy v rolích (více známé jako lino) a vinylové podlahy v lamelách. Podlahy Most

Zapomeňte na podlahy, které se Vám při chůzi lepily na nohy a vypadaly jako vše, jen ne jako pěkná podlaha. V poslední době přišly na náš trh vinylové podlahy dostupné pro širokou veřejnost. Donedávna jste je znali jen z luxusních prostor a zahraničních pořadů o bydlení. Dnes jsou však na trhu kvalitní vinylové podlahy, které jsou finančně dostupné a zároveň velmi kvalitní.

PVC podlahy jsou podlahové krytiny vyrobené ze syntetických materiálů – polyvinylchloridu. PVC podlahy jsou hojně používané pro svoji lehkou údržbu, univerzálnost, kvalitu a nepřebernou škálu dekoru (imitace plovoucích podlah, korků a dlažeb). Lze je aplikovat v bytech, rodinných domech, školách, nemocnicích, ale i v komerční výstavbě a objektech lehkého průmyslu. Vinyl je teplejší než plovoucí podlaha či dlažba, může být položen na podlahové topení, je odolný proti vlhkosti a hlavně je ideální na údržbu, což ocení hlavně rodiny s dětmi.

Vinyl si můžete domů pořídit ve třech variantách:

Pokud chcete na vlastní oči vidět vinylovou podlahu, o které v rámci rekonstrukce bytu či domu uvažujete, máme pro Vás dobrou zprávu. Navštivte naše interiérové studio v Mostě, připravili jsme pro Vás novou výstavku vinylových podlah. Máme zde vinyly v metráži, v kliku, i v lamelách. Vybrat si můžete ze široké škály povrchových úprav (3D dekor dřeva, imitace dlažby) a z mnoha barevných variací. Z naší bohaté nabídky si určitě vyberete, těšíme se na Vás. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vinylových podlah, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních vinylů, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

Vinylové podlahy v rolích jsou cenově dostupnější a prodávají se v různých šířích, tak jak to známe např. u koberců. Mají různé designy – imitace dřeva, kamene, betonu nebo dlažby. Mohou mít zespodu nalepený filc pro lepší tepelné vlastnosti. Vinylovou podlahu v roli si zvládne šikovnější zákazník položit sám.

Pokládku vinylové podlahy v lamelách je již potřeba svěřit odborné firmě. Ta podklad nejdřív dokonale vyrovná, napenetruje a pak lepí jednu lamelu vedle druhé. Na závěr se vše ještě zaválcuje speciálním válcem. Lamely mají své výhody, pokud se vám podlaha poškodí uprostřed místnosti, stačí vyříznout jeden dílec a nahradit novým. Toto řešení podlahy je nákladnější, ale je kvalitnější a výsledek stoj za to. Vinyl má mnoho výhod. Podlahy mají 3D efekt, jsou plastické a velmi příjemné na bosou nohu, pocitově se téměř nerozeznají od skutečného dřeva.

Nadstandardní a doplňkové služby

grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní kuchyni či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

odvoz zboží šujan most

Z blogu

Jak správně vybrat vinylovou podlahu?

Právě rekonstruujete rodinný dům nebo byt? Nebo se teprve na rekonstrukci chystáte? Pak se Vám budou určitě hodit informace z našeho článku na blogu, v němž Vám nastíníme hlavní výhody vinylových podlah, jednotlivé typy a možnosti, které při jejich použití u sebe doma máte. Věříme, že i díky těmto informacím si vyberete správnou podlahovou krytinu.

Přečíst článek Jak správně vybrat vinylovou podlahu

Hrubá stavba. A co dál? Tipy k dokončení domu nebo k jeho rekonstrukci.

Máte štěstí. Právě se vám splnil sen – rozhodli jste se pro koupi rodinného domu. Je to začátek nové éry vašeho života. Sepsali jsme pro vás pár rad, jak do tohoto nového období vykročit správnou nohou:

Přečíst celý článek Hrubá stavba. A co dál? Tipy k dokončení domu nebo k jeho rekonstrukci.

Rekonstrukce bytového jádra bez bourání nebo s bouráním?

Pokud bydlíte v panelovém domě, dříve či později bude potřeba rekonstrukce koupelny. Předtím je však dobré si promyslet, jak dlouho chcete v bytě žít, a také kolik peněz chcete do rekonstrukce investovat.

Přečíst celý článek Rekonstrukce bytového jádra bez bourání nebo s bouráním?

Video

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »