• Čeština
  • Deutsch

Koupelny

Prodej sortimentu do koupelny, grafický návrh i realizace levných koupelen na míru. výstavka koupelen na prodejně Šujan Most

Ať se chystáte vybavit koupelnu v novém domě, rekonstruovat svou stávající nebo vybavit byt k pronájmu, u nás najdete koupelny všech stylů a cenových kategorií. Koupelnu si člověk pořizuje pouze několikrát za život po delších časových intervalech. Musí tedy znovu prozkoumat trh, zjistit, jaké jsou v koupelnách novinky, trendy, promyslet nejvhodnější řešení. Pro laika to může být oříšek. Na trhu s koupelnami je spousta informací a rozhodně ne všechny jsou pravdivé a správné. My máme výhodu, zabýváme se koupelnami tak dlouho, že je pro nás snadné skloubit Vaše požadavky a možnosti a pomoci Vám najít cestu k vysněné koupelně. Vše vám navrhneme a společně najdeme řešení koupelny na míru přímo pro Vás!

Reference od spokojených zákazníků

Přečtěte si recenze nebo se poptejte ve svém okolí, nejlepší doporučení je osobní doporučení.

„Jsme přímo nadšeni rekonstrukcí koupelny od Šujanů. Bezvadná práce a příkladný přístup k zákazníkům od všech pracovníků. Opravdu není nic co by se nám nelíbilo. Za vše moc děkujeme paní Vrťové s manželem a oběma pracovníkům, co se na rekonstrukci koupelny podíleli. Tuto firmu s klidným srdcem doporučujeme všem.“

Manželé Košvancovi, Most

Navštivte naše studio – výstavka koupelen

Inspirujte se moderním řešením koupelen. Potřebujete obklady do koupelny nebo třeba vanu či sprchový kout? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do koupelny, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních koupelen, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst MostLitvínovChomutovBílinaKadaňKlášterec nad OhříLounyTepliceŽatec a Jirkov.

Nadstandardní a doplňkové služby

3D grafický návrh
koupelny ZDARMA

Nechte si od nás vytvořit grafický návrh Vaší koupelny. Koupelny na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete malou panelákovou koupelnu nebo máte v rodinném domě velký prostor? Koupáte se rádi ve vaně nebo dáváte přednost sprchovému koutu? A co sedátko? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám koupelnu navrhneme.

Při nákupu sortimentu a vybavení do Vaší nové koupelny v ceně nad 20 tisíc Kč Vám grafický návrh v 3D vytvoříme zcela zdarma. Tuto možnost nabízíme našim zákazníkům již mnoho let, vyzkoušejte ji také!

3d grafický návrh koupelny zdarma
grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Projděte se svou koupelnou
ve virtuální realitě

V rámci grafického návrhu má zákazník možnost prohlédnout si svou koupelnu ve virtuální realitě pomocí 3D brýlí.

Tuto službu poskytujeme ZDARMA ke grafickému návrhu koupelny v délce 20 minut, další konzultace je možná za příplatek 200 Kč / hod.

prohlídka koupelny ve virtuální realitě pomocí 3D brýlí
odvoz zboží šujan most

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní koupelnu či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

Z BLOGU

Jaké zvolit zrcadlo do koupelny nad umyvadlo?

To je jedna z věcí, nad kterou se musíme při rekonstrukci koupelny zamyslet. Důležité je se zeptat sami sebe: Potřebujeme zrcadlo s osvětlením, budeme se u něj holit či malovat? Potřebujeme zrcadlo s nějakou poličkou nebo úložným prostorem? Jaký je celkový styl koupelny – moderní, retro?

Přečíst celý článek Jaké zvolit zrcadlo do koupelny nad umyvadlo?

Který obklad je pro nás ten pravý?

Při dnešní široké nabídce keramických obkladů do koupelen je velmi těžké si vybrat. Na trhu jsou mozaiky 10 x 10 mm, ale také třeba velkoformátové obklady 1200 mm x 900 mm. Při rozhodování jsou nejdůležitější tři kritéria.

Přečíst celý článek Který obklad je pro nás ten pravý?

Jak správně vybrat vanu?

V článku se dozvíte, jaký vybrat materiál vany a její tvar, do malé i velké koupelny.

Přečíst celý článek Jak správně vybrat vanu?

Termostat či klasickou baterii?

Termostatická baterie má nesporné výhody tam, kde není zaručen stálý tlak v potrubí. Laicky řečeno, pokud se sprchujete a další člen rodiny si čistí zuby a „bere“ vám teplou vodu, pořiďte si termostatickou baterii. Udrží stejnou teplotu vody a nebudete muset přenastavovat teplotu.

Přečíst celý článek Termostat či klasickou baterii?

Jak si správně vybrat sprchovou baterii?

Volba mezi vanou a sprchovým koutem není jednoduchá. Pokud jste se rozhodli pro sprchový kout, pocit luxusního sprchování záleží také na volbě baterie. Většina lidí tomu nepřikládá větší význam, ale správným řešením sprchové baterie můžete sprchování pozvednout na vyšší úroveň.

Přečíst celý článek Jak si správně vybrat sprchovou baterii?

Jak na rekonstrukci koupelny?

O tom, že je koupelna jednou z nejdůležitějších místností v každé domácnosti, není pochyb. “Čistota půl zdraví”, říká se, a musíme dát tomuto starému rčení za pravdu. A protože o svou čistotu-zdraví pečujeme hlavně v koupelně, měla by být zařízená tak, abychom se v ní cítili dobře a měli vše pěkně po ruce. Koupelna je navíc multifunkční místností, protože mnoho z nás v ní má třeba i pračku, sušičku nebo bojler, což klade na koupelnu hlavně z hlediska prostoru a našeho pohodlí nároky navíc. V dnešním článku vám dáme pár užitečných tipů.

Přečíst celý článek Jak na rekonstrukci koupelny?

Video

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »