• Čeština
  • Deutsch

Koupelny

Prodej kompletního sortimentu do koupelny, grafický návrh a realizace Koupelny inspirace koupelna s volně stojící vanou

Ať se chystáte vybavit koupelnu v novém domě, rekonstruovat svou stávající nebo vybavit byt k pronájmu, u nás najdete koupelny všech stylů a cenových kategorií. Koupelnu si člověk pořizuje pouze několikrát za život po delších časových intervalech. Musí tedy znovu prozkoumat trh, zjistit, jaké jsou v koupelnách novinky, trendy, promyslet nejvhodnější řešení. Pro laika to může být oříšek. Na trhu s koupelnami je spousta informací a rozhodně ne všechny jsou pravdivé a správné. My máme výhodu, zabýváme se koupelnami tak dlouho, že je pro nás snadné skloubit Vaše požadavky a možnosti a pomoci Vám najít cestu k vysněné koupelně. Vše vám navrhneme a společně najdeme řešení koupelny na míru přímo pro Vás!

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do koupelny. Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních koupelen, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

odvoz zboží šujan most

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní koupelnu či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »