• Čeština
  • Deutsch

Koupelny

Prodej sortimentu do koupelny, grafický návrh i realizace levných koupelen na míru. výstavka koupelen na prodejně Šujan Most

Ať se chystáte vybavit koupelnu v novém domě, rekonstruovat svou stávající nebo vybavit byt k pronájmu, u nás najdete koupelny všech stylů a cenových kategorií. Koupelnu si člověk pořizuje pouze několikrát za život po delších časových intervalech. Musí tedy znovu prozkoumat trh, zjistit, jaké jsou v koupelnách novinky, trendy, promyslet nejvhodnější řešení. Pro laika to může být oříšek. Na trhu s koupelnami je spousta informací a rozhodně ne všechny jsou pravdivé a správné. My máme výhodu, zabýváme se koupelnami tak dlouho, že je pro nás snadné skloubit Vaše požadavky a možnosti a pomoci Vám najít cestu k vysněné koupelně.

Vše vám navrhneme, společně najdeme řešení levné koupelny na míru přímo pro Vás!

Navštivte naše studio – koupelny Most

Inspirujte se moderním řešením koupelen. Potřebujete si vybrat vhodné obklady do koupelny nebo třeba vanu či sprchový kout? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do koupelny, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních koupelen, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst MostLitvínovChomutovBílinaKadaňKlášterec nad OhříLounyTepliceŽatec a Jirkov.

Máme spoustu nadstandardních služeb a akcí

Věděli jste, že při nákupu sortimentu a vybavení do Vaší nové koupelny v ceně nad 20 tisíc Vám zcela zdarma vytvoříme i grafický návrh v 3D? Tuto možnost nabízíme našim zákazníkům již mnoho let, vyzkoušejte ji také!

Co od Vás budeme pro zhotovení návrhu potřebovat?

  • projektovou dokumentaci nebo náčrtek koupelny
  • kompletní rozměry stěn, příček (délka, šířka, výška)
  • přibližné rozmístění zařizovacích předmětů, výběr obkladů
3d grafický návrh koupelny zdarma
virtuální realita 3d návrh kuchyní a koupelen

Novinka: Projděte se svou koupelnou ve virtuální realitě

Nově Vám umožníme projít se Vaší koupelnou ve virtuální realitě. V  rámci grafického návrhu má zákazník možnost prohlédnout si svou koupelnu ve 3D brýlích.

Tuto službu poskytujeme ZDARMA ke grafickému návrhu koupelny v délce 20 minut, další konzultace je možná za příplatek 200 Kč / hod.

Z BLOGU

AKTUÁLNĚ: Potřebujete grafický návrh, konzultaci, objednat zboží „na dálku“?

Chápeme, že naplánovanou rekonstrukci bytu nejde jen tak přerušit, takže i v těchto dnech jsme tu pro vás.

1) ZAVOLEJTE →, je možné si domluvit schůzku k řešení vaší realizace u nás na prodejně.
2) POŠLETE E-MAIL → s objednávkou zboží, zboží můžete vyzvednout u nás na rampě nebo se domluvíme na závozu.
3) MRKNĚTE NA NÁŠ E-SHOP →, část naší nabídky je k nahlédnutí na naše e-shopu, pokud si nevyberete, kontaktujte nás, rádi poradíme
4) WHATSAPP poradenství – naše zboží vám můžeme naživo ukázat přes videohovor, nebojte se ho vyzkoušet!

jednokřídlé dveře – panty
logo šujan
Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »