• Čeština
  • Deutsch

Kuchyně

Prodej sortimentu do kuchyně, grafický návrh i realizace kvalitních kuchyní na míru. kuchyně - levné kuchyně na míru, nová výstavka

Srdcem každého bytu či domu je kuchyně, je to místo setkávání, smíchu a rodinné pohody. Aby ta vaše byla krásná, plně funkční a splňovala vše, co si přejete, je nutné věnovat trochu času a zamyslet se nad tím, jak a čím trávíte v kuchyni čas. Otázek je spousta, děláte velké rodinné sešlosti nebo spíše milujete rychlou kuchyni? Chcete mít kuchyň oddělenou od ostatních prostor nebo naopak propojenou a být v kontaktu s ostatními členy domácnosti? Upřednostňujte vše uklizené nebo máte rádi v kuchyni naopak vše na očích? Inspirujte se našimi grafickými návrhy či realizacemi kuchyní, prohlédněte si cestu od náčrtku k realizaci kuchyně.

Ke stažení:
Katalog Šujan Kuchyně 2020 (PDF) »

Proč kuchyň od nás?

Dodáváme kvalitní české kuchyně pod značkou Šujan, a to v nepřeberné škále dekorů a provedení. Umíme nabídnout luxusní i ekonomické kuchyně včetně dřezů, baterií, spotřebičů, osvětlení a všeho ostatního, co si v kuchyni můžete přát a potřebovat.

Prostor pro budoucí kuchyň zaměříme, společně vytvoříme grafický návrh k Vaší spokojenosti a vše na klíč v domluveném termínu namontujeme.

Jste kutilové a chcete si montáž provádět sami? Připravíme veškeré podklady pro realizaci, abychom Vám ulehčili práci. Vše samozřejmě také přivezeme.

Technické specifikace našich kuchyní

Naše kuchyně jsou vhodné do každého prostoru, splňují požadavky moderního bydlení. Vždy najdeme nejlepší řešení podle ergonometrie tak, aby byla práce v kuchyni snadná, pohodlná a plynulá. Korpusy vyrábíme z laminované dřevotřísky tloušťky 18 mm, tím je zaručena potřebná nosnost nábytku a zamezí se průhybu polic. Hrany korpusů olepujeme odolnou ABS hranou 1 mm. Korpusy jsou skompletované, což usnadňuje montáž. Výška spodních skříněk je 88 cm, výška horních skříněk je 35/70/90 cm. Nožičky jsou rektifikovatelné, standardně vysoké 10 cm, lze osadit i nožičkami 6, 8, 12 cm a tím změnit výšku pracovní desky.

Čela dvířek a zásuvek vyrábíme z lamina, tvarové z MDF nebo lakované. Na výběr je mnoho variant kování, používáme výsuvy StrongBox, StrongMax, Antaro a Legrabox, stačí si vybrat. Důležitý je i výběr úchytky. Pracovní desky jsou vyrobeny z dřevotřísky 38 mm a potaženy vysokotlakým laminátem. Zádové desky o síle 10 mm jsou vždy dekorově sladěné s pracovními deskami a lze je umístit za varnou sklokeramickou nebo indukční desku.

Reference od spokojených zákazníků

Přečtěte si naše recenze nebo se poptejte ve svém okolí, nejlepší doporučení je osobní doporučení.

„Pro rekonstrukci našeho domku jsme si na základě doporučení vybrali firmu Šujan a jsme naprosto spokojení. Jednalo se o rekonstrukci kuchyně, koupelny, podlah, dveří… Vše jsme vybrali zde. Na mosteckou firmu je výběr opravdu velký, zvolili jsme krásné a především kvalitní materiály. Vše s námi prošli, vybrali a na míru upravili a dovedli k dokonalosti. My s manželem firmu Šujan určitě doporučujeme a děkujeme za milý a vstřícný přístup!“

K. Svitavská

Inspirujte se moderním řešením kuchyní. U nás na prodejně najdete bohatý sortiment. Kuchyňské obklady, dřezové baterie, dřezy, kuchyňské spotřebiče a samozřejmě vinylové podlahy. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do kuchyně, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních kuchyní, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

Nadstandardní a doplňkové služby

3D grafický návrh
kuchyně

Nechte si od nás vytvořit grafický návrh Vaší kuchyně. Kuchyně na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete kuchyni do tvaru L nebo U? Jaké vestavěné spotřebiče byste rádi v kuchyni měli? A jaké skříňky? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám kuchyni navrhneme.

3D návrh kuchyně
grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní kuchyni či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

odvoz zboží šujan most

Z BLOGU

Jakou vybrat kuchyň?

Kuchyně je pravým středobodem domácnosti. Celá rodina se právě v kuchyni potkává nejčastěji u jídla, aby se probralo vše nového, co se za ten den stalo, všichni členové domácnosti v ní mohou společně vařit, tvořit, pracovat a užít si spousty legrace. Kromě pracovního charakteru má kuchyně ale i důležitý reprezentační význam. V kuchyni se scházejí přátelé a známí u večeře, oslavách a při dalších příležitostech, proto je důležité výběr vhodné kuchyně nepodcenit, abyste s ní byli naprosto spokojeni a cítili se v ní dobře a příjemně nejen při práci, ale i odpočinku s rodinou a přáteli. Výběr vhodné kuchyně je naprosto klíčový i z toho důvodu, abyste měli k přípravě jídel, k umývání nádobí a při dalších činnostech ty nejlepší podmínky – prostor, světlo, nezbytné vybavení po ruce, praktičnost. Jen díky praktičnosti lze totiž zajistit, aby úklid kuchyně byl co nejefektivnější, a zabral co nejméně času.

Přečíst celý článek

Jak na rekonstrukci kuchyně?

V jednom ze starších článků jsme probírali, jaké kroky podniknout k výběru té správné kuchyně. Kuchyň by měla být jak praktickou, tak reprezentativní místností. Měla by respektovat životní styl celé rodiny a s ostatními místnostmi v bytě tvořit funkční celek. Poradili jsme také co do vybavení kuchyně – jaké zvolit podlahydveřeobklady či spotřebiče.

Přečíst celý článek

Jak neudělat chybu při rekonstrukci bytu?

S plánováním rekonstrukce začněte s předstihem, ideálně šest či sedm měsíců dopředu. Obejděte nejbližší kamenné prodejny, posbírejte inspiraci, přečtěte si recenze na webu. Nešetřete penězi za grafický návrh, investici 2.000,- Kč Vám při nákupu nad 20.000,- Kč vrátíme. A i kdybyste u nás nakonec nenakoupili, informace, které získáte, a představa, kterou si díky tomu vytvoříte, jsou k nezaplacení. Kostičkovaný papír a tužka patří do minulosti, měřítko, ve kterém si vše nakreslíte, nemusí vůbec odpovídat skutečnosti.

Přečíst celý článek

Odpadkový koš – nedílná součást kuchyně

Odpadkové koše do kuchyně, ať již volně stojící nebo zabudované, jsou součástí každé kuchyně. Je dobře na ně myslet už při plánování kuchyně. Ke koši přistupujeme častěji než k varné desce, proto jeho umístění bychom měli promyslet dopředu.

Přečíst celý článek

Rekonstrukce bytového jádra bez bourání nebo s bouráním?

Pokud bydlíte v panelovém domě, dříve či později bude potřeba rekonstrukce koupelny. Předtím je však dobré si promyslet, jak dlouho chcete v bytě žít, a také kolik peněz chcete do rekonstrukce investovat.

Přečíst celý článek

Hrubá stavba, a co dál? Tipy k dokončení domu nebo k jeho rekonstrukci.

Máte štěstí. Právě se vám splnil sen – rozhodli jste se pro koupi rodinného domu. Je to začátek nové éry vašeho života. Sepsali jsme pro vás pár rad, jak do tohoto nového období vykročit správnou nohou:

Přečíst celý článek

Video

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »