• Čeština
  • Deutsch

Kuchyně

Prodej sortimentu do kuchyně, grafický návrh i realizace kvalitních kuchyní na míru. kuchyně - levné kuchyně na míru, nová výstavka

Srdcem každého bytu či domu je kuchyně, je to místo setkávání, smíchu a rodinné pohody. Aby ta vaše byla krásná, plně funkční a splňovala vše, co si přejete, je nutné věnovat trochu času a zamyslet se nad tím, jak a čím trávíte v kuchyni čas. Otázek je spousta, děláte velké rodinné sešlosti nebo spíše milujete rychlou kuchyni? Chcete mít kuchyň oddělenou od ostatních prostor nebo naopak propojenou a být v kontaktu s ostatními členy domácnosti? Upřednostňujte vše uklizené nebo máte rádi v kuchyni naopak vše na očích? Inspirujte se našimi grafickými návrhy či realizacemi kuchyní, prohlédněte si cestu od náčrtku k realizaci kuchyně.

Proč kuchyň od nás?

Dodáváme kvalitní české kuchyně. Nabízíme luxusní kuchyně, ale také kuchyně v přijatelných cenách pro každého.

Pomůžeme Vám se zorientovat v nepřeberné škále dekorů a provedení. Poradíme s výběrem dřezu, baterií, spotřebičů, osvětlení a všeho ostatního, co si v kuchyni můžete přát a potřebovat.

Prostor pro budoucí kuchyň zaměříme, společně vytvoříme grafický návrh k Vaší spokojenosti a vše na klíč v domluveném termínu namontujeme.

Náš tip: Jste kutilové a chcete si montáž provádět sami? Výborně! Ušetříte peníze za montáž 🙂 Připravíme veškeré podklady pro realizaci, abychom Vám ulehčili práci. Vše samozřejmě také přivezeme.

Technické specifikace našich kuchyní

Naše kuchyně jsou vhodné do každého prostoru, splňují požadavky moderního bydlení. Vždy najdeme nejlepší řešení podle ergonometrie tak, aby byla práce v kuchyni snadná, pohodlná a plynulá. Pravidelně jezdíme na školení, abychom vám vždy mohli nabídnout to, co je nejen praktické ale i trendy.

Korpusy vyrábíme z laminované dřevotřísky tloušťky 18 mm, tím je zaručena potřebná nosnost nábytku a zamezí se průhybu polic. Hrany korpusů olepujeme odolnou ABS hranou 1 mm. Korpusy jsou zkompletované, což usnadňuje montáž. Výška spodních skříněk je 87 cm, výška horních skříněk je 30, 35,40, 45, 50, 60, 70, 80 a 90 cm. Nožičky jsou rektifikovatelné, standardně vysoké 10 cm, lze osadit i nožičkami vyššími a tím změnit výšku pracovní desky.

Čela dvířek a zásuvek vyrábíme z lamina, tvarové z MDF nebo lakované. Na výběr je mnoho variant kování, používáme výsuvy StrongBox, StrongMax, Antaro a Legrabox, stačí si vybrat. Důležitý je i výběr úchytky. Pracovní desky jsou vyrobeny z dřevotřísky 38 mm a potaženy vysokotlakým laminátem. Zádové desky o síle 10 mm jsou vždy dekorově sladěné s pracovními deskami a lze je umístit za varnou sklokeramickou nebo indukční desku.

Také nabízíme pracovní desky z umělého kamene. Pro náročnější zákazníky umíme vybavit kuchyň mechanismem servodrive, který zjednoduší otevírání skříněk.

Osvětlení si zvolíte v liště či zafrézované podle Vaší chuti.

Neváhejte a přijďte si nechat ZDARMA spočítat cenovou nabídku.

Ke stažení:

Inspirujte se moderním řešením kuchyní. U nás na prodejně najdete bohatý sortiment. Kuchyňské obklady, dřezové baterie, dřezy, kuchyňské spotřebiče a samozřejmě vinylové podlahy. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do kuchyně, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních kuchyní, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní kuchyni či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

odvoz zboží šujan most

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »