• Čeština
  • Deutsch

Dveře

Vejděte kvalitními dveřmi z naší nabídky! Dveře Most

Pokud už jste se pustili do celkové rekonstrukce Vašeho bytu či domu, rozhodně nepodceňujte správný výběr dveří. Dveře nebývají dominantou interiéru, většinou jen dolaďují či podtrhují celkový dojem. Je však pouze na Vás, jak se rozhodnete. Pro výběr dveří je vhodné mít již představu o barvě podlahy či nábytku. Zastáváme názor, že Vaše obydlí by mělo být v jednom stylu, ucelené, aby nepůsobilo přeplněně a rušivě.

Navštivte naše studio – výstavka dveří

Potřebujete si vybrat vhodné interiérové dveře nebo třeba dveře do koupelny? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

V našem interiérovém studiu v Mostě nabízíme dveře v šíři 60 cm – 100 cm. Můžete si vybrat i preferovanou povrchovou úpravu: cenově zajímavou folii, odolnější CPPL laminát, luxusní lak či přírodní dýhu a to ve více jak 30-ti barevných variantách.

Vyberte si dveře otočné, protipožární i bezpečnostní, moderní, atypické i retro. Máte interiér moderní ve stylu provence, strohý nebo plný různých stylů? Dveřmi můžete vše doladit a pozvednout. Nezapomeňte také zvolit správnou výplň skla. Kromě výsledného estetického dojmu také správně zvoleným typem dveří můžete ušetřit místo. V chodbě, kde se potkává více dveří, je např. vhodné popřemýšlet nad variantou posuvných dveří do pouzdra nebo posuvných dveří po zdi.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu dveří, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních dveří, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst MostLitvínovChomutovBílinaKadaňKlášterec nad OhříLounyTepliceŽatec a Jirkov.

VIDEO: Interiérové dveře

Z BLOGU:

Jak vybrat nové dveře?

Ideálně ještě před rekonstrukcí vašeho bytu si dobře rozmyslete, jaký typ dveří do konkrétních místností budete potřebovat. Vyhnete se tak nepříjemnému rozčarování z toho, že třeba při otevírání dveří nebude na chodbě dostatek místa. Rovněž se vyvarujete mnohdy nákladným zásahům do již hotového zdiva a omítek, pokud se nakonec rozhodnete pro jiné řešení dveří. Existuje množství typů dveří, na které se můžete zaměřit, abyste si byli jistí, že splní vaše očekávání. V tomto článku na našem blogu vám poradíme, jak vybrat nové dveře tak, aby se do Vašeho bytu hodily, aby plnily svou funkci a zároveň hezky vypadaly. Přečíst celý článek Jak vybrat nové dveře

Posuvné dveře po zdi

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »