• Čeština
  • Deutsch

Dveře

Vejděte kvalitními dveřmi z naší nabídky! Dveře Most

Pokud už jste se pustili do celkové rekonstrukce Vašeho bytu či domu, rozhodně nepodceňujte správný výběr dveří. Dveře nebývají dominantou interiéru, většinou jen dolaďují či podtrhují celkový dojem. Je však pouze na Vás, jak se rozhodnete. Pro výběr dveří je vhodné mít již představu o barvě podlahy či nábytku. Zastáváme názor, že Vaše obydlí by mělo být v jednom stylu, ucelené, aby nepůsobilo přeplněně a rušivě.

Potřebujete si vybrat vhodné interiérové dveře nebo třeba dveře do koupelny? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu dveří, těšíme se na vás! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních dveří, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

Nové dekory a nové typy interiérových dveří v naší výstavce (2023):


V našem interiérovém studiu v Mostě nabízíme dveře v šíři 60 cm – 100 cm. Můžete si vybrat i preferovanou povrchovou úpravu: cenově zajímavou folii, odolnější CPPL laminát, luxusní lak či přírodní dýhu a to ve více jak 30-ti barevných variantách.

Vyberte si dveře otočné, protipožární i bezpečnostní, moderní, atypické i retro. Máte interiér moderní ve stylu provence, strohý nebo plný různých stylů? Dveřmi můžete vše doladit a pozvednout. Nezapomeňte také zvolit správnou výplň skla. Kromě výsledného estetického dojmu také správně zvoleným typem dveří můžete ušetřit místo. V chodbě, kde se potkává více dveří, je např. vhodné popřemýšlet nad variantou posuvných dveří do pouzdra nebo posuvných dveří po zdi.

Nadstandardní a doplňkové služby

grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Odvoz zboží
z naší prodejny přímo k vám domů

Řešíte, kde sehnat auto pro odvoz zboží? Rádi byste si u nás pořídili kompletní kuchyni či jen dokoupili potřebné zařizovací předměty, ale řešíte převoz zboží? Nechte to na nás! Rádi Vám zboží zavezeme na předem domluvené místo. POZOR – Zboží pouze zavážíme, ale nevynášíme.

odvoz zboží šujan most

Z blogu

Jak vybrat nové dveře?

Ideálně ještě před rekonstrukcí vašeho bytu si dobře rozmyslete, jaký typ dveří do konkrétních místností budete potřebovat. Vyhnete se tak nepříjemnému rozčarování z toho, že třeba při otevírání dveří nebude na chodbě dostatek místa. Rovněž se vyvarujete mnohdy nákladným zásahům do již hotového zdiva a omítek, pokud se nakonec rozhodnete pro jiné řešení dveří. Existuje množství typů dveří, na které se můžete zaměřit, abyste si byli jistí, že splní vaše očekávání. V tomto článku na našem blogu vám poradíme, jak vybrat nové dveře tak, aby se do Vašeho bytu hodily, aby plnily svou funkci a zároveň hezky vypadaly.

Přečíst celý článek Jak vybrat nové dveře

Chcete nový domov? S námi o něm nemusíte jen snít.

Máte zájem o kompletní rekonstrukci na klíč nebo jen o nákup potřebných obkladů, dveří, sprchového koutu, zrcadla, lišt do koupelny a dalšího sortimentu? U nás zařídíte obojí.

Přečíst celý článek Chcete nový domov? S námi o něm nemusíte jen snít.

Jak neudělat chybu při rekonstrukci bytu?

S plánováním rekonstrukce začněte s předstihem, ideálně šest či sedm měsíců dopředu. Obejděte nejbližší kamenné prodejny, posbírejte inspiraci, přečtěte si recenze na webu. Nešetřete penězi za grafický návrh, investici 2.000,- Kč Vám při nákupu nad 20.000,- Kč vrátíme. A i kdybyste u nás nakonec nenakoupili, informace, které získáte, a představa, kterou si díky tomu vytvoříte, jsou k nezaplacení.

Přečíst celý článek Jak neudělat chybu při rekonstrukci bytu?

VIDEO

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »