Dveře

Vejděte kvalitními dveřmi z naší nabídky! Dveře Most

Pokud už jste se pustili do celkové rekonstrukce Vašeho bytu či domu, rozhodně nepodceňujte správný výběr dveří. Dveře nebývají dominantou interiéru, většinou jen dolaďují či podtrhují celkový dojem. Je však pouze na Vás, jak se rozhodnete. Pro výběr dveří je vhodné mít již představu o barvě podlahy či nábytku. Zastáváme názor, že Vaše obydlí by mělo být v jednom stylu, ucelené, aby nepůsobilo přeplněně a rušivě.

Navštivte naše studio a vyberte si správný typ dveří

Potřebujete si vybrat vhodné interiérové dveře nebo třeba dveře do koupelny? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete.

V našem interiérovém studiu v Mostě nabízíme dveře v šíři 60 cm – 100 cm. Můžete si vybrat i preferovanou povrchovou úpravu: cenově zajímavou folii, odolnější CPPL laminát, luxusní lak či přírodní dýhu a to ve více jak 30-ti barevných variantách.

Vyberte si dveře otočné, protipožární i bezpečnostní, moderní, atypické i retro. Máte interiér moderní ve stylu provence, strohý nebo plný různých stylů? Dveřmi můžete vše doladit a pozvednout. Nezapomeňte také zvolit správnou výplň skla. Kromě výsledného estetického dojmu také správně zvoleným typem dveří můžete ušetřit místo. V chodbě, kde se potkává více dveří, je např. vhodné popřemýšlet nad variantou posuvných dveří do pouzdra nebo posuvných dveří po zdi.