• Čeština
  • Deutsch

3D návrhy kuchyní

kuchyně inspirace – Moderní liniová kuchyň s ostrůvkem

Doba, kdy jste při návrhu kuchyně mohli použít jen tužku a kostičkovaný papír, je naštěstí dávno pryč. Zpracujeme Vám grafický návrh na míru. Reálně uvidíte rozložení zařizovacích předmětů a obklady do kuchyně. Dopředu se tak rozhodnete, zda je kuchyň dost světlá, prostorná, funkční nebo praktická. Podmínky vytvoření 3d grafického návrhu naleznete zde.

Kuchyně na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete kuchyni do tvaru L nebo U? Jaké vestavěné spotřebiče byste rádi v kuchyni měli? A jaké skříňky? Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám kuchyni navrhneme.

3D grafický návrh
kuchyně ZDARMA

Nechte si od nás vytvořit grafický návrh Vaší kuchyně. Kuchyně na míru mají velkou výhodou v tom, že je lze přizpůsobit do jakéhokoliv prostoru. Potřebujete malou panelákovou kuchyň nebo máte v rodinném domě velký prostor? Vaříte jen zřídka nebo se rádi setkáváte a vaříte pro celou rodinu? K Možnosti jsou neomezené! Rádi Vám kuchyň navrhneme.

grafik do domu při realizaci grafických návrhů kuchyní a koupelen

Grafik
do domu

Sníte o vyladěném interiéru do posledního detailu a potřebovali byste poradit?

Je Vaše představa složitá na vysvětlování nebo žádnou nemáte? Využijte naši službu Grafik do domu!

Ke klasickému grafickému návrhu (podmínky grafického návrhu zde) si můžete připlatit službu Grafik na doma. Za nevratný poplatek 1000,- Kč přijedeme do vzdálenosti 20 km od prodejny, vše zaměříme, stávající interiér nafotíme a pak se společně sejdeme na prodejně.

Navrhneme, nakreslíme a doladíme Vaši stavbu či rekonstrukci k Vaší spokojenosti.

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »