• Čeština
  • Deutsch

Umíme rekonstruovat také interiéry v rodinných domech

Nejen v panelákových bytech a činžácích, ale i v rodinných domech pro Vás zrekonstruujeme interiéry koupelen, kuchyní, obývacího pokoje, chodeb a dalších místností přesně podle Vašich představ. V posledních několika měsících jsme měli možnost realizovat několik zajímavých a netradičních rekonstrukcí v rodinných domech v Mostě. Chcete se podívat, jak to dopadlo?

Originální koupelna s luxusními vychytávkami v rodinném domě

V této koupelně v rodinném domě rozhodně nudu nezažijete. Majitel miluje cestování a rozmanitost, nebál se experimentovat a výsledek působí překvapivě uceleně. Už jste někdy viděli pískovaný dekor palmy na dveřích do sprchového koutu? Úplnou novinkou v sanitární keramice je WC se zabudovanými bidetovými tryskami s několika programy pro všechny členy rodiny na dálkové ovládání. Tím jsme ušetřili místo pro bidet a pohodlně se vešel pisoár.

Více fotek a textu k této realizaci.

Elegantní luxusní koupelna v rodinném domě

Máte rádi nadčasový design a nenápadný luxus? Pak Vás jistě nadchne tato koupelna v rodinném domě. Majitelka měla představu čisté, světlé koupelny s chromovými prvky. Vana je obložena přesně podle svého tvaru trojúhelníkovou mozaikou.  Nad vanou jsou výklenky na odkládání šamponů a ostatní kosmetiky. V podsvíceném zrcadle se dobře vidíte a zároveň měkce osvětluje celý interiér.

Více fotek a textu k této realizaci.

Moderní kuchyň v rodinném domě

A do třetice nových realizací patří tato krásná moderní kuchyň. Bílé korpusy, bílá lesklá dvířka se zabudovanými úchytkami a šedá pracovní deska jsou ideální pro doplňky jakékoliv barvy.

Více fotek a textu k této realizaci.

Líbí se Vám nové realizace? Inspirovali jste se?

Pokud byste také chtěli rekonstruovat, rádi Vám pomůžeme zhmotnit Vaše představy o krásném a pohodlném bydlení. Stačí nás kontaktovat e-mailem, telefonem nebo nás rovnou navštívit v našem interiérovém studiu na ulici Česká 843 v Mostě.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »