• Čeština
  • Deutsch

Originální koupelna s luxusními vychytávkami v rodinném domě (Most)

Zdá se Vám nabídka obkladů fádní a nezáživná? Pak Vás musí oslovit tato koupelna v rodinném domě v Mostě, kde rozhodně nudu nezažijete. Majitel miluje cestování a rozmanitost, nebál se experimentovat a výsledek působí překvapivě uceleně.

Jako základ jsme vybrali bílé lesklé rektifikované obklady v rozměru 30×75 cm a šedou dlažbu v rozměru 90×45 cm. Prostorný vyzděný sprchový kout se sedačkou umožňuje dokonalý komfort. Sedačka je obložena modrými a šedými skleněnými španělskými mozaikami a vyspárována spárovací hmotou s třpytkami. Dalším neobvyklým prvkem jsou vypouklé mozaiky s rozmanitými jižanskými dekory.

Skleněná listela a dekory uvidíme na několika místech, vše jsme doplnili chromovými lištami.

Už jste někdy viděli pískovaný dekor palmy na dveřích do sprchového koutu?

Nad umyvadlo jsme zvolili zabudovanou zrcadlovou galerku do zdi, kam se dají uložit všechny drobnosti denní potřeby a přitom neubírá prostor.

Úplnou novinkou v sanitární keramice je WC se zabudovanými bidetovými tryskami s několika programy pro všechny členy rodiny na dálkové ovládání. Tím jsme ušetřili místo pro bidet a pohodlně se vešel pisoár.

Útulnost tvoří světla, ať se jedná o podsvícený sprchový žlab, hvězdná obloha ve sprchovém koutě, led diody pod sedačkou, ve výklencích, nad zrcadlem a samozřejmě centrální osvětlení.

Praktickým prvkem je infrazářič zabudovaný ve stropě, který zahrnuje funkci ohřevu infračervenými lampami, odsávání a osvětlení – do jednoho tělesa.

Inspirovali jste se?

Mohlo by Vás dále zajímat:

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »