• Čeština
  • Deutsch

Novinky v naší prodejně – září 2019

Jsme tu pro vás už 25 let a baví nás to čím dál tím víc. Přijďte se k nám podívat a povybírat zase něco nového, čeká na vás nejen velká nabídka, ale také rodinná atmosféra naší firmy a odborné rady. Pokud máte zájem o sjednání schůzky pro konzultování, můžete si ji sjednat tady.

Novinky na prodejně

Doby, kdy jste si mohli vybrat z pár umyvadel a dvou typů skříněk jsou dávno pryč. Na trhu už máme opravdové skvosty. Přijďte se k nám podívat, jak jde vylepšit i vaše koupelna.

Nepřehlédněte

Věděli jste, že při nákupu vybavení v ceně nad 30 tisíc vám zcela zdarma vytvoříme i grafický návrh v 3D? Navíc si pak svou novou koupelnu můžete projít ve virtuální realitě ještě dřív, než se pustíme do práce. Podívejte se, co je potřeba pro zpracování návrhu a jak to celé probíhá

Přemýšlíte nad tím, jak sesynchronizovat práce, aby se řemeslníci navzájem nezdržovali? Jaké vybrat materiály, aby výsledek stál za to a vešli jste se do rozpočtu? Jak zvolit firmu, které svěříte své úspory? Přijďte se k nám poradit. V případě zájmu Vám rekonstrukci Vašeho bytu rádi provedeme.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »