• Čeština
  • Deutsch

Malá paneláková koupelna se sprchovou vaničkou na míru (Most)

Podívejte se s námi na tuto rekonstrukci, která je ale něčím výjimečná. Jedná se o opravdu malou panelákovou koupelnu, kde si zákazník přál veliký sprchový kout. Ačkoliv rozměrů sprchových vaniček je v dnešní době na výběr už mnoho, žádná nesplňovala naše požadavky. Problém jsme vyřešili elegantně, a to investicí do sprchové vaničky seříznuté na míru. Rozpočet byl však omezený, a tak jsme volili levnější ale přesto kvalitní interiér a doplňky. Ve výsledku vznikl dokonalý prostor pro sprchování a dostatečný úložný prostor navíc díky skříňce nad pračkou. A jakou koupelnu máme vykouzlit vám?

Před rekonstrukcí

Po rekonstrukci

Mrkněte na naši nabídku koupelen: https://www.sujan.cz/koupelny/

Líbila by se Vám taková koupelna?

Potřebujete obklady do koupelny nebo třeba vanu či sprchový kout? Žádný problém, u nás si z naší bohaté nabídky vyberete. S jakoukoliv radou se můžete obrátit na naše zkušené prodejce.

Přijďte se k nám podívat a vybrat si z širokého sortimentu vybavení do koupelny! Máme pro vás nachystanou i výstavku atraktivních koupelen, které vás nadchnou. Cestu k nám si nacházejí zákazníci především z Ústeckém kraje, převážně z měst Most, Litvínov, Chomutov, Bílina, Kadaň, Klášterec nad Ohří, Louny, Teplice, ŽatecJirkov.

Máte zájem o nezávaznou kalkulaci vaší nové koupelny? Napište nám nebo zavolejte.

Mohlo by Vás dále zajímat:

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »