• Čeština
  • Deutsch

Zrcadla do koupelen

Zrcadlo v koupelně by mělo zastávat jednu z nejdominantnějších rolí, aneb koupelna se bez kvalitního zrcadla neobejde. Všichni členové rodiny si u něj čistí zuby, líčí se, češou.

Zrcadlo v koupelně by proto mělo být:

Je jedno zrcadlo i umyvadlo málo? Pak je skvělým řešením sestava dvou umyvadel a zrcadel, případně jednoho opravdu velkého zrcadla, jak můžete vidět na tomto příkladu:

Obdélníkové zrcadlo s LED osvětlením. Jedinečné zrcadlo 2V1, které se dá zavěsit dvěma způsoby! Jak byste si ho pověsili vy? Osvětlená rampa nebo osvětlená polička?

Zrcadla mimo koupelnu

Kromě koupelnového zrcadla budete v bytě zcela jistě potřebovat zrcadlo na chodbě či v jiných místnostech. Zrcadlo na chodbě by mělo být dimenzované tak, abyste se v něm viděli od hlavy až k patě, a aby rovněž bylo dobře osvícené.

Zrcadlo, které slouží mimo koupelnu nebo chodbu spíše z estetického hlediska, můžete pořídit i s výraznými dekorativními prvky a příslušenstvím, aby se hodilo do celkového stylu bytu (krásná zrcadla jsou pro retro styly).

Není rovněž neobvyklé, že například v ložnici je vyhrazen prostor pro líčící koutek se zrcadlem, který může být opatřen velmi stylovým a zároveň praktickým nábytkem a doplňky.

Tip na článek v blogu

Jaké zvolit zrcadlo do koupelny nad umyvadlo? – Potřebujete zrcadlo s osvětlením? Budete se u něj holit či malovat? Potřebujete zrcadlo s nějakou poličkou nebo úložným prostorem? Jaký je celkový styl koupelny – moderní, retro?

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »