• Čeština
  • Deutsch

Vodovodní baterie

Inspirace a ukázka vodovodních baterií

Vodovodní koupelnové baterie jsou důležitou součástí vaší koupelny. Jsou funkční, ale také se výraznou měrou podílejí na designu. Dnes už je standardem například keramická kartuše.

Přijďte k nám na prodejnu a vyberte si vhodnou vodovodní baterii přímo pro vás. Klasická či termostatická? Design moderní nebo retro? Baterie se vyrábí v mnoha barvách a designech, ale nejčastěji zákazníci volí chromové provedení.

Pokud si na montáž nově zakoupené baterie netroufnete, poptejte u nás i servis do domu. Pokud nastane problém s baterií, jednoduše zavoláte servisního technika a nemusíte platit instalatéra za demontáž a opětovnou montáž baterie.

Tipy na články v blogu

Jak si správně vybrat sprchovou baterii – Volba mezi vanou a sprchovým koutem není jednoduchá. Pokud jste se rozhodli pro sprchový kout, pocit luxusního sprchování záleží také na volbě baterie. Většina lidí tomu nepřikládá větší význam, ale správným řešením sprchové baterie můžete sprchování pozvednout na vyšší úroveň…

Termostat či klasickou baterii? – Termostatická baterie má nesporné výhody tam, kde není zaručen stálý tlak v potrubí. Laicky řečeno, pokud se sprchujete a další člen rodiny si čistí zuby a „bere“ vám teplou vodu, pořiďte si termostatickou baterii. Udrží stejnou teplotu vody a nebudete muset přenastavovat teplotu…

Hledáte něco konkrétního?

Rádi Vám poradíme
Domluvte si schůzku »